Kdo jsem?

Když řeknu, že jsem specialista na e-mailing, většinou následuje otázka – a co tedy vlastně děláš? Pak odpovídám, že nejčastěji si mě klienti najímají na kompletní správu e-malingu – od vytvoření strategie, výběru a nastavení nástroje pro rozesílku kampaní, vytvoření šablon, automatizací, personalizovaných segmentů, vytvoření rozesílek včetně copywritingu a pravidelného reportingu. Není ale problém domluvit jen na části služeb nebo na konzultacích.

Svoji práci dělám od roku 2012. Pracoval jsem a pracuji pro velké i malé brandy, pracuji i pro agentury, které potřebují pro svoje klienty nastartovat e-mailing jako další prodejní nebo komunikační kanál.

Reference? Vzhledem k různým NDA můžu ukázat na vyžádání. S jakými nástroji umím pracovat na pokročilé úrovni? Výborně ovládám Targito, Ecomail, Smartemailing, Mailchimp, GetResponse a ActiveCampaign.

Co mě baví mimo obor? Jsem amatérský historik, lokální patriot a genealog. Nadšený zahradník s velkou náklonností k masožravým rostlinám. Zapálený fotograf. Zakuklený spisovatel. A taky manžel a táta tří dospívajících dětí. A „psí táta“ dospívajícího štěněte plemene akita-inu.

Připadá vám toho na jednoho člověka hodně? Nebojte, na váš projekt si čas určitě udělám. A jestli dělám jenom e-mailing? U většiny klientů se spolupráce postupně přesune i obsahu jako takovému – správa blogu, copywriting, landing page… koneckonců, jako copywriter jsem v roce 2009 začínal.